Kadra

Agnieszka Ciesielska

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogicznym. Ukończone specjalności: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, a także animacja czasu wolnego i rekreacja ruchowa. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu wychowania fizycznego na AWF w Poznaniu.

Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i kursów m.in. „Integracja dla edukacji. Łagodne przejście z przedszkola do szkoły. Rola nauczyciela w kształtowaniu wszechstronnego rozwoju dziecka”, „Wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży”, „Animator czasu wolnego”, „Animator zabaw dla dzieci”, „Animator sportu” oraz „Metody pedagogiki zabawy w pracy animatora”. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat, dlatego jako nauczyciel stawia na naukę poprzez doświadczenie i zabawę w formie ruchu, tańca i improwizacji. Dba o bezpieczeństwo, integrację, miłą atmosferę i komunikację. Osoba empatyczna, gotowa do ciągłego rozwoju, a przy tym obowiązkowa i zaangażowana w wykonywaną pracę.

W czasie wolnym Instruktor Fitness i Pilates, a także Animator czasu wolnego. Fascynatka aktywnego działania m. in. poprzez różnorodne formy fitness, żeglarstwo i podróże. Praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność, dzięki czemu cały czas się rozwija i poszukuje coraz większej dawki wiedzy.